Hakkımızda

KronikS bir Sekoya Telekomünikasyon, Medikal, İç ve Dış Ticaret Ltd. Markası olup firmanın sağlık ürün ve hizmetleri ile ilgili alanını tanımlar.

Hekimin zor olan işini kolaylaştıracak, zaman kazandıracak, hastaya ayırabildiği zaman ve hizmet kalitesini arttırmasına yardımcı olabilecek çözümleri sunmak ve kullanılabilir hale getirmek. Hastaların sağlığına daha kısa sürede kavuşmasını sağlayacak, hastalığın tekrarını engelleyebilecek çözümleri erişilebilir kılmak.

Sağlık teknolojileri alanında, dünyadaki yeni gelişmeleri takip ederek, kalitesi onaylanmış, akademik çalışmaları yapılmış, hasta için etkinliği ispatlanmış ürünleri bulup, geliştirip, üretip Türk Hekimlerinin ve Türk halkının hizmetine sunmak

  • Çünkü biz yaptığımız işi aşkla yapıyoruz.
  • Çünkü içinizden biriyiz.
  • Çünkü biz, kendimizin veya yakınımızın kullanmayacağı çözümü size sunmayız.

YÖNETİM

Rezzan Türkoğlu

Biyolog (C.E.O )

23 yıldır sağlık sektöründe çalışmakta olan Rezzan Türkoğlu biyoloji bölümü mezunudur. Diyagnostik alanı ile başlayıp, teletıp alanında devam etmiş,15.000 üstü çalışanı olan sağlık kurumlarında yöneticilik, global teknoloji firmalarına danışmanlık yapmıştır . Ancak hepsinden önemlisi kendisi de biz Amazon olan Türkoğlu, teşhis aldığı tarihten beri de birikim ve deneyimini onkoloji alanında değerlendirmeye karar vermiş ve hala bu alanda faaliyetlerine devam etmektedir. Destek gruplarına liderlik de yapan Türkoğlu ileri derecede İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.

Özgür Örnek

C.F.O

İktisadi İdari Bilimler fakültesinin ardından Lojistik Yönetimi yüksek lisansı yapan Özgür Örnek telekom sektöründe alt yapı ürün ve hizmetleri konusunda 20 yıldan fazla çalışmış,fabrikalar kurmuş,yüksek hacimli ciroları ustalıkla yönetmiştir. Global GSM Operatörleri iş ve çözüm ortaklıkları yapmış,uluslar arası projelere imza atmış işletmeler kurmuş ve yönetmiştir. Kroniksin tüm finansal süreçleri kendisinin yönetimindedir.

Eray Başaran

C.T.O.

Çift fakülte mezunu olan Eray C.Başaran işletme ve Endüstri Mühendisliği okumuştur. 14 yıllık iş hayatında Holdinglerde C seviye yönetici olarak çalışmış, görev aldığı işletmelerin tüm teknik süreçlerini yönetmiş, prosedürlerini yazmış, teknolojik dönüşümlerini sağlamıştır. KronikS'in teknik süreçlerinden sorumlu olan Başaran İngilizce ve Almanca olma üzere çift yabancı dil bilmektedir.

Av. İbrahim Yıldırım Ateş

Hukuk Kurulu Başkanı

Uluslararası İlişkiler ve Hukuk Fakültesi olmak üzere iki fakülte mezunu olan Ateş halen özel hukuk alanında yüksek lisans yapmaktadır. Çok uluslu projelerde görev almış, kanser hastalıklarına yönelik sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak çalışmış olan Ateş, KronikS’ in Hukuk Danışmanlarına başkanlık etmekte ve 1969 yılından beri faal olan Ateş Hukuk Bürosunda da yöneticilik yapmaktadır. İyi derecede İngilizce ve Arnavutça bilmektedir